יום שני, 30 באפריל 2018

פינוי דירה עם מטבח עמוס מזבל
זה יכול לקרות בכל שלב בחיים, אבל זה הולך וגובר כאשר אחד מבני הזוג נפטר, האגרנות כמו גוברת על המציאות והמטבח עמוס לעייפה בזבל. לאחר שההורים נתנו מעצמם כל כך הרבה שנים לגידול הילדים, לעיתים, אחד מהם נקלע למשבר, הוא מאבד את היקר לו מכול וכל מה שהוא עושה זה לאגור וכמה שיותר. הוא לא מבחין בין מה שצריך לבין מה שפחות צריך וכך, בוקר אחד אתם מגיעים לביקור אבל מסורבים להיכנס לבית. אתם מנסים שוב ושוב ולהורה שלכם יש את כל התירוצים עד שבמקרה, קורה תרחיש לא צפוי והנה, האמת מתפוצצת לכם בפנים.

המטבח גדוש בזבל, חפצים שבירים, מסוכנים, הריחות מסוכנים, החיידקים ומסתמן שהאדם האהוב עליכם מכול בנה לעצמו תשתית "מוצלחת" של מצב מסכן חיים. מצבו של היקר לכם מכול היה תקין והנה עכשיו, זה רק הולך ומחמיר גם נוכח האגרנות שהצליח להסתיר מכם עד כה. אז מה עושים עכשיו? איך מוצאים פתרון וממשיכים לעתיד טוב יותר? לשי פינוי דירה יש כמה דברים להגיד לכם על כך.

בשלב הראשוני, חשוב מאוד להעניק טיפול רפואי הבא לידי ביטוי בשימוש בתרופות המקלות על הדחף לאגור. שואלים למה זה חשוב? בעיקר כדי למוטט את הבדידות ואת מקור האגירה. כאמור, אף אדם לא אוגר "כי מתחשק לו" הוא תמיד מפצה על משהו אחר.

לאחר הפנמת הבעיה וקבלת הטיפול, אפשר לקפוץ במדרגות ולהגיע להיבט הפיזי – שלב פינוי הדירה מהזבל שנאגר במטבח. אם תשאלו את שי פינוי דירה, גם בשלב הפיזי הוא איננו מרפה מהעניין הרגשי והוא והעובדים מיומנים לכל פינוי קשה עד שיהיה אך לא שוכחים את ההיבט הרגשי לרגע! מה שמבדל את שי פינוי דירה כחברת פינוי הוא בעיקר רגש! רגש! רגש! אבל לא רק על גבי הדף, אלא גם ביישום הדברים בפועל.

לא משנה כמה זבל יהיה במטבח, לא משנה שהסכנה עולה על גדותיה וכך גם התחלואות, שי פינוי דירה והצוות לא יבצעו שום דבר שאיננו בהסכמה. רק לאחר ההסכמה ולעיתים בשיתוף פעולה מצד האגרן, יתבצע פינוי הזבל באמצעות כלים מתאימים, חליפות הגנה, כפפות וכל מה שנדרש כדי לייצר פינוי שאיננו מסכן אף אחד מהמצויים בסביבה או בבית עצמו. אנושיות הינה כלל ברזל וכדי לחוות את זה, צריך להזמין את שי פינוי דירה לשיחה אחת שתסביר לכם עד כמה הפינוי הרגיש הוא לפני הכול.

זקוקים לעצה קטנה? בעצם למה לכם עצה? לשי פינוי דירה יש מקוריות וסבלנות עד אין קץ לשלב את האגרן במיון האשפה וכך בסילוק ממוקד של כל מה שמושך מזיקים ומעלה בין היתר את חמתם של השכנים.

הנה לכם הצצה קטנה אל עשייתו רבת השנים של שי פינוי דירה ועכשיו? כל מה שאתם צריכים זה מפנה טוב שיודע להתמקד בטוב ורוצה לפנות את הדירה בגישה נכונה ובעיקר רגישה!

נשמע אפקטיבי מהיר וקל? זה יכול לקרות כאן ועכשיו, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש את אתר האינטרנט שלנו ולוודא כי כל המידע שקיבלתם אמין, נכון ובעיקר מוכן לפעולה!

רוצים לעזור למי שאתם אוהבים? פינוי זבל מדירה מפנים רק על ידי אנשי מקצוע שמכירים את השלכות הפינוי ורוצים שיהיה לכם, לשכנים ובעיקר ליקירכם טוב!  

בקרו באתר הבית שלנו או התקשרו ישירות אל שי פינוי דירה ועזרו למי שאתם אוהבים לחיות את שארית חייו בכבוד!

אין תגובות:

פרסום תגובה